Reference
 
před
po
Výrobní hala Horní Suchá

Výstavba výrobního závodu s administrativní částí v Horní Suché. Realizace prostřednictvím dceřiné společnosti AKM STAVBY a.s. Investorem je společnost Magna Energy Storage a.s. Zakázka je nyní realizována.

více fotek
Rodinné domy Praha Chuchle

Novostavba 4 dvojdomů „Vily Chuchle“ v Praze Chuchly (celkem 8 rodinných domů). Investorem je společnost Darmar Property, s.r.o. Zakázka je nyní realizována.

více fotek
Rodinné domy Praha Štěrboholy

Novostavba 13-ti rodinných domů v Praze Štěrboholech. Investorem je společnost Euro Development Prague. Zakázka je nyní realizována.

více fotek
Činžovní domy Praha 2

Kompletní rekonstrukce a dostavba areálu dvou činžovních domů v Praze 2 - Vinohradech. Zakázka je nyní realizována.

více fotek
Obytný komplex Klíčany

Výstavba obytného komplexu 120-ti bytů včetně inženýrských sítí a zpevněných ploch v obci Klíčany. Zakázka je nyní realizována.

více fotek
Výrobní hala Kostelec nad Černými lesy

Výstavba výrobní haly, zpevněných ploch a vodní nádrže v areálu společnosti EUROSUN a.s. v Kostelci nad Černými lesy. Zakázka byla realizována v roce 2017 - 2018.

více fotek
Hasičská zbrojnice Ostředek

Výstavba hasičské zbrojnice a rekonstrukce sokolovny v obci Ostředek. Zakázka byla realizována v roce 2017 - 2018.

více fotek
Administrativní budova, Nové Město nad Metují

Stavební úpravy a snížení energetické náročnosti administrativní budovy společnosti ALUFRONT s.r.o.. Zakázka byla realizována v roce 2017 - 2018.

více fotek
Obecní úřad Lány

Snížení energetické náročnosti budovy Obecního úřadu v Lánech s obnovou historizujících prvků fasády. Zakázka byla realizována v roce 2017.

více fotek
Nádraží Praha Dejvice

Rekonstrukce historické výpravní budovy v žst. Praha Dejvice. Zakázka byla realizována v roce 2017.

více fotek
Nádraží Kutná Hora

Rekonstrukce výpravní budovy v žst. v Kutné Hoře. Zakázka byla realizována v roce 2017.

více fotek
Střední škola Praha 4

Rekonstrukce a zateplení střešního pláště ploché střechy v areáu Akademie Řemesel Praha, Zelený Pruh. Zakázka byla realizována v roce 2017.

více fotek
Nádraží Kostomlaty nad Labem

Rekonstrukce výpravní budovy v Kostomlatech nad Labem. Zakázka byla realizována v roce 2016 - 2017.

více fotek
Provozovny BestDrive Praha, Plzeň, Ostrava

Rekonstrukce provozoven BestDrive v Praze, Plzni a Ostravě. Zakázka byla realizovaná v období květen až červen 2016.

více fotek
Viladům Praha Spořilov

Rekonstrukce a zateplení viladomu v Praze - Spořilově. Zakázka byla realizována v roce 2016.

více fotek
Administrativní budova Praha 4

Zateplení administrativní budovy společnosti Zakládání Group a.s., Praha 4 - Kunratice. Stavba byla realizovány v roce 2016.

více fotek
Rodinný dům Stříbrná Skalice

Novostavba rodinného domu v obci Stříbrná Skalice. Zakázka byla realizovaná v roce 2016.

více fotek
Střední škola Praha 4

Renovace fasády a zhotovení loga Akademie řemesel, Zelený Pruh, Praha 4. Zakázka byla realizována v roce 2016.

více fotek
Rodinný dům Benešov

Rekonstrukce a zateplení rodinného domu v Benešově, Zakázka byla realizovaná v období březen až duben 2016.

více fotek
Autosalon Průhonice

Renovace interiérů autosalonu společnosti Toyota Tsusho, Praha – Průhonice. Zakázka byla realizována v roce 2016.

více fotek
Sokolovna Heřmanův Městec

Snížení energetické náročnosti historické budovy sokolovny v obci Heřmanův Městec. Zakázka byla realizována v období června až listopad 2015.

více fotek
Základní škola Uhlířské Janovice

Snížení energetické náročnosti základní školy v obci Uhlířské Janovice. Zakázka byla provedena v období duben až listopad 2015.

více fotek
Výrobní hala Boskovice

Přístavba výrobní haly pro předního výrobce plastových dílů, společnost JVP Praha, s umístěním výroby v obci Žďárná. Zakázka byla provedena v období červen až srpen 2015.

více fotek
Zdravotní středisko Ondřejov

Snížení energetické náročnosti budovy zdravotního střediska v obci Ondřejov. Zakázka byla provedena v období září až listopad 2015.

více fotek
Obecní úřad Ostředek

Snížení energetické náročnosti budovy Obecního úřadu v Ostředku. Zakázka proběhla duben až září 2015.

více fotek
Autosalon Průhonice

Výstavba autosalonu a opěrné zdi pro světového výrobce automobilů, společnost Toyota Tsuscho Praha. Stavební práce proběhly v roce 2014.

více fotek
Dům lékařů Velké Popovice

Snížení energetické náročosti budovy Domu lékařů v obci Velké Popovice. Zakázka byla realizována v období září až listopad 2014.

více fotek
Sokolovna Kostelec nad Černými lesy

Snížení energetické náročnosti budovy sokolovny v obci Kostelec nad Černými lesy. Zakázka byla realizována v období srpna až listopadu 2014.

více fotek
Historická budovy Praha 8 Karlín

Kompletní rekonstrukce, projektová a inženýrská činnost pro majitele historické budovy v pražském Karlíně. Zakázka byla uskutečněna od května 2013 do dubna 2014.

více fotek
Výrobní závod Boskovice

Rekonstrukce, modernizace a rozšíření továrny včetně dodávek strojů pro předního výrobce plastových dílů, společnost JVP Praha, s umístěním výroby v obci Žďárná. Veškeré práce byly provedeny v roce 2013.

více fotek
Bytový dům Praha 9

Rekonstrukce a zateplení bytového domu v Praze 9. Zakázka byla realizována v období únor až listopad 2012.

více fotek
Výrobní závod Ondřejov

Výstavba výrobního závodu, včetně zajištění kompletní inženýrské činnosti a příslušných povolení, pro společnost Bémaci se specializací na komínové prvky a systémy. Výstavba byla realizována od února do listopadu 2013.

více fotek
Rodinný dům Ondřejov

Kompletní rekonstrukce a zateplení rodinného domu v obci Ondřejov. Zakázka byla realizovaná v roce 2014.

více fotek
Základní škola Praha 13

Nástavba na pavilon fakultní základní školy prof. O. Chlupa v Praze 13. Tým ABP zajistil výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka byla realizována v období červenec až prosinec 2016.

více fotek
Střední škola Benešov

Snížení energetické náročnosti komplexu budov Integrované střední školy technické ve městě Benešov. Tým ABP zajistil výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka byla realizována v období březen až listopad 2015.

více fotek
Opěrná zeď Zbraslavice

Výstavba opěrné gabionové zdi ve městě Zbraslavice. Tým ABP prováděl výkon technického dozoru investora. Zakázka byla provedena v roce 2014.

více fotek
Propustek Keblov

Výstavba propustku za obcí Keblov. ABP zajistilo výkon technického dozoru investora. Zakázka byla realizována v roce 2014.

více fotek
Poliklinika Praha 13

Kompletní rekonstrukce a zateplení budovy polikliniky Hostinského v Praze 13. ABP zabezpečilo výkon technického dozoru investora. Zakázka proběhla v roce 2014.

více fotek
Poliklinika Praha 13

Kompletní rekonstrukce a zateplení zdravotního střediska Seydlerova v Praze 13. ABP realizovalo výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka proběhla v období březen až říjen 2012.

více fotek
Mateřská škola Kolín

Snížení energetické náročnosti mateřské školy Masarykova v městě Kolín. ABP realizovalo výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka byla realizována v roce 2013.

více fotek
Základní škola Kolín

Snížení energetické náročnosti základní školy Bezručova v městě Kolín. ABP realizovalo výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka proběhla v roce 2013.

více fotek
Mateřská škola Praha 13

rekonstrukce a zateplení mateřské školy Husníkova v Praze 13. ABP zajistilo výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka byla provedena v roce 2013.

více fotek
Křižovatka Praha 9

Výstavba 4-ramenné křižovatky SSZ 9.213 Poděbradská - Podkovářská v Praze 9. ABP zajistilo kompletní inženýring, příslušná povolení, výkon technického dozoru investora a koordinátora BOZP. Zakázka byla realizována v roce 2012.

více fotek
Bytové domy Mongolsko

Výstavba 2 000 bytů v městě Erdenet. Přední developerská společnost FINEP spolu s ABP zahájily v létě 2013 výstavbu pilotního projektu – nové obytné čtvrti „Euro Eko Tugul“ v Erdenetu, ve které bude postupně postaveno celkem 2 000 nových moderních bytů. První etapu výstavby tvořily 2 bytové domy s celkem 126 byty, které byla realizována v období května 2013 až prosince 2014. Celková rozloha všech etap projektu je 44 hektarů. Druhá etapa byla dokončena v prosinci 2015. Třetí etapa bude dokončena v prosinci 2016 a současně je zahájena již čtvrtá etapa.

více fotek
Business plán Masozávod, Mongolsko

ABP spolu se svými obchodními partnery FINEP HOLDING, SE a Michalem Pátkem zvažovali postavit a provozovat masozávod nejvyšší kvality v Mongolsku. K prozkoumání tržních podmínek a k vypracování business plánu pomohla i Česká rozvojová agentura. Projekt masokombinátu se kvůli nepříznivým podmínkám financování v Mongolsku zatím nerealizoval.
 
Podnikatelský plán

více fotek
Výrobní hala Mongolsko

Kompletní rekonstrukce výrobní haly a dodávka technologie na výrobu sendvičových panelů a sbíjených dřevěných vazníků. Tým ABP zajišťoval stavební práce, inženýrskou činnost a financování projektu. Doba realizace projektu byla květen 2006 až březen 2007.

více fotek